FAQ

Jaka jest struktura programu?

Program jest podzielony na 7 weekendowych zjazdów (sobota-niedziela), planowany harmonogram zjazdów dostępny jest na stronie www.ligangos.pl

Kolejne etapy to tygodniowy Projekt Społeczny (sierpień) oraz Summer School, czyli weekendowy zjazd na zakończenie programu we wrześniu 2022 r.

Czy obecność na wszystkich zjazdach jest obowiązkowa?

Tak, dla ukończenia programu konieczna jest obecność na wszystkich zjazdach, oczywiście przewidujemy zdarzenia losowe, które będziemy rozpatrywać indywidualnie. Zależy nam, aby wszyscy uczestnicy ukończyli Program.

Czy z uczestnictwem w programie Liga NGOs wiążą się jakieś koszty?

Program jest bezpłatny, organizatorzy pokrywają koszt przeprowadzenia zajęć, ubezpieczenia, noclegu oraz wyżywienia uczestników w czasie zjazdu. Organizatorzy nie pokrywają kosztu dojazdu uczestników na miejsce zjazdu.

Gdzie będą odbywać się zjazdy?

Zjazdy będą odbywać się w ośrodku szkoleniowym na terenie Warszawy lub w jej okolicach.

Jak przebiega rekrutacja?

Do wzięcia udziału w rekrutacji konieczne jest wypełnienie formularza zamieszczonego na stronie www.ligangos.pl, następnie wybranych kandydatów zaprosimy na rozmowy rekrutacyjne.

Kiedy będzie dostępna lista wykładowców?

O naszych prowadzących będziemy na bieżąco informować na stronie www.ligangos.pl oraz na profilach społecznościowych.

Czy do wzięcia udziału w programie wymagany jest status ucznia/studenta/tytuł naukowy?

Nie, do wzięcia udziału w programie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane rozwojem społeczeństwa obywatelskiego, niezależnie od wykształcenia.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami dotyczącymi rekrutacji zachęcamy także Państwa do obserwowania profili Ligi NGOs w mediach społecznościowych:

Faceboook  |  Twitter  |  Instagram